Hakkımızda

Hakkımızda

Yüzdeyüz Terapi, Kurucumuz Keremcan Algan ile 2014 Yılından itibaren faaliyetlerine devam etmektedir.2019 yılında İstanbul’da çeşitli hastanelerin fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezlerini bünyesine dahil ederek hızla büyümeye devam etmektedir. 2019 yılında İstanbul Bakırköy'de fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetleri de dahil bir çok alanda hızla büyümeye devam etmektedir.

Yüzde Yüz Terapi; Çocuklara bağlı çeşitli rahatsızlıklar, Aile, Pilates, ve bireylere yönelik psikolojik rahatsızlıklar gibi kişiye özel egzersiz uygulamalarıyla hizmet vermektedir. Alanında uzman kadromuz mesleki beceleri, eğitimleri ve güncel yaklaşımları ile memnuniyet skalasını en üst seviyeye de taşımayı hedeflemiştir. %95 olan başarımızda sizlerin güler yüzleri her zaman bizi mutlu etmiş ve onurlandırmıştır.

Yüzde Yüz Terapi ile bizleri ziyaret eden herkesin memnun ayrılacağını ve yaşamış olduğu her türlü sorunların giderileceği Eğitmenlerimiz tarafından garantilenmiştir. Memnuniyet ve Sorunlara çözüm odaklı her firma gibi bizler de problemlerinizi önemsiyor, anında çözüm üretiyoruz.

6 Yıllık Tecrübe

Sağlığın Her Alanında Öncüyüz
0+

Yıllık Seans

0+

Mutlu Müşteriler

0

Günlük Seans Programı